Парки та сквери

Набережна на Оболоні

Набережна на Оболоні є одним з найкрасивіших місць Києва в будь-який час року і має набагато більшу протяжність, ніж Русанівська набережна. Тут завжди приємно прогулятися одному, з друзями або близькою людиною, а вечорами тут іноді людей буває навіть більше, ніж на Хрещатику.

Безумовно, однією з унікальних пам’яток Оболонській набережній є тиха гладь Оболонського затоки, близьке розташування комфортабельних житлових багатоповерхівок і те, що вулиця по всій своїй довжині – це пішохідна зона.

Шанувальники гри в гольф або просто бажаючі зможуть спробувати загнати в спеціальні лунки маленький м’ячик і цікаво провести час, відвідавши на Оболонській набережній гольф-центр.

В даний час уздовж набережної встановлені напівкруглі лавочки з левами, розташувалося безліч затишних кав’ярень, ресторанів, барів і пабів з видом на Дніпро. На березі, поруч з гольф-центром, облаштований причал яхт-клубу.

Набережна на Оболоні вже кілька років стала улюбленим місцем для молодят, весільна фотосесія з красивими видами на Дніпро і Оболонський затоку виходить дійсно ефектною.

Розташування набережній на Оболоні:

Вулиця Оболонська набережна починається прямо від Московського моста і розташовується паралельно пр-ту Героїв Сталінграда, а закінчується на перехресті з вулицею Північна.

 

Парк Наталка – кращий парк Києва

natalka_2natalka

Одне з улюблених місць жителів Оболоні – це урочище “Наталка”, знаходиться воно поруч з Оболонській набережній і крім зони відпочинку є ще й місцем, де знаходиться два незвичайних споруди: Північний тунель під Дніпром і руїни колишнього шоу-парку “Золоті ворота”.

Парк чудово підходить для відпочинку всією сім’єю, на вихідних і в свята тут часто проводять пікніки, особливо в травневі свята. Можна зустріти велосипедистів, так як є упорядковані доріжки, а біля берега в будь-який час року сидять рибалки.

 

Сквер з липовими алеями

В Оболонському сквері з липовими алеями розмістилися лавочки, на яких можна відпочити в жаркий літній день, а ваш спокій охоронятимуть леви, які зручно розташувалисяна її краях.

Однією з визначних пам’яток скверу є пам’ятник архістратигу Михайлу – покровителеві міста Києва.

Сьогодні пам’ятник Святому Михайлу нагадує віруючим і бездіяльно які гуляють пішоходам Оболонського скверу про те, що Київ в усі часи був споконвічно християнським містом, в якому шанують і примножують православні традиції.

 

Сад каменів на Оболоні

Сад каменів на Оболоні знаходиться по сусідству з двома висотними сучасними будинками. Це невеликий парк поблизу Дніпра, який отримав свою назву, завдяки безлічі кам’яних споруд.

Сад каменів спроектований у формі вітрила. У парку встановлено 24 високі базальтові кам’яні колони і 5 штучних, кілька бронзових скульптур, 16 лавок для відпочинку, 24 декоративних ліхтаря. Доріжки скверу викладені камінням. Камені для будівництва були привезені з різних куточків України. На каменях є підписи із зазначенням місця «народження» каменю.

Прикрашає Сад каменів великий гранітний фонтан, діаметр якого 11 метрів. У центрі фонтану встановлено фігури трьох жінок під парасолькою. Одна з них тримає в руках тварина невідомого походження.

Адреса: пр. Героїв Сталінграда, 2-Г